Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AWOZNY A1

Mieszkańcy Czermina podzielili fundusz sołecki

› Aktualności 7 dni temu    30.11.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

44. 072, 12 zł – to kwota , którą do podziału na 2020 rok mają mieszkańcy Czermina.

 

 

- Planów mamy mnóstwo, ale ogranicza nas budżet. Wybieramy spośród zadań do realizacji te, które w danym czasie są najbardziej potrzebne i znacząco ułatwią mieszkańcom życie na wsi. Staramy się dzielić środki tak, aby wszyscy byli zadowoleni. – podkreśla Maria Doczekalska, sołtys wsi.

 Większość pieniędzy, bo 28.072, 12 zł zostanie przeznaczone na modernizację wnętrza budynku Ośrodka Kultury: malowanie sali i konserwację podłogi. Część funduszu zostanie przeznaczona na uzupełnienie tłuczniem dróg wraz z naprawą przepustu w Woli Duchownej.

 

– Zdecydowaliśmy wspólnie z mieszkańcami, że kwota na realizację tej inwestycji będzie wynosić 12.000 zł – precyzuje Maria Doczekalska.

 

Pozostałą kwotę, w sumie 4.000 zł przeznaczone zostanie na organizację i zakup materiałów na uroczystości integracyjno - kulturalne dla mieszkańców sołectwa.

 

 

- Organizujemy m.in. dzień dziecka, czy festyny rodzinne, aby rodzice wraz z dziećmi mogły aktywnie spędzać czas. Również to forma podziękowania dla dzieci i młodzieży, którzy udzielają się m.in. w ośrodku kultury, czy też pomagają pozostałym instytucjom działającym na terenie naszej wsi – tłumaczy sołtys.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!