Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Mieszkańcy pytają: Co z Dobrą Nadzieją "drugiej prędkości"?

› Aktualności ponad rok temu    11.02.2018
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A

Gmina Pleszew. Dobra Nadzieja. Zebranie sołeckie. Temat „nieszczęsnej” drogi powiatowej przebiegającej przez Dobrą Nadzieję po raz kolejny był głównym tematem podczas corocznego zebrania wiejskiego.

 

- Co z naszą „Dobrą Nadzieją drugiej prędkości”? Kiedy w końcu przebudują naszą drogę? – pytali podczas tegorocznego zebrania sołeckiego mieszkańcy wspomnianej wsi.

R E K L A M A

Sprawa fatalnej trasy powiatowej przebiegającej przez Dobrą Nadzieję w kierunku Chorzewa była głównym – jak co roku – tematem poruszonym podczas spotkania z władzami gminy.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ WKRÓTCE W PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ marcel
  ponad rok temu ocena: 67%  1
  A co tam przebudowywać ? Przecież asfalt jest. A że trochę dziurawy ? No cóż, samochody ciężarowe Państwa Garsztków z pewnością tej jakości nie poprawiają. Niech się cieszą z tego, że ona powiatowa. Przynajmniej reklam z terenu własnej posesji zdejmować im nikt nie nakazuje, Chodnika niema ? No nie ma. Ale kto tamtędy chodzi i jeździ ? Wyłącznie mieszkańcy tej części Dobrej Nadziei. Chodzić i jeździć należy tak, by na wzajem sobie krzywdy nie robić. Zobaczymy, czy jak się już chodnik pojawi i śnieg popada, będzie kto miał tak chętnie go odśnieżać.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A