Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Astarosta
R E K L A M A

Mikołajki w Taczanowie Drugim

› Aktualności 10 miesięcy temu    6.12.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. szkoła

Już po raz trzeci Rada Rodziców i pracownicy ZSP w Taczanowie Drugim zorganizowali spotkanie z Mikołajem dla najmłodszych. W oczekiwaniu na gościa z dalekiej Laponii przedszkolaki umilały czas, licznie przybyłym uczniom i ich rodzinom, tańcem i piosenką. Nie zabrakło również innych atrakcji.

R E K L A M A

W kawiarence można było posmakować świątecznych wypieków i napić się pysznej kawy. W głównym holu przygotowano kiermasz świąteczny, na którym dużym powodzeniem cieszyły się świąteczne upominki, ozdoby i okolicznościowe drobiazgi.

Z kolei dla najmłodszych przygotowano Krainy Świętego Mikołaja, gdzie czekały na nich zajęcia plastyczne, gry i zabawy. Mikołaj na pewno trafił w gusta obdarowanych, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie najmłodszych dzieci. Na zakończenie wszyscy wzięli udział w śpiewaniu świątecznych piosenek. Była to niepowtarzalna okazja, aby każdy mógł zaprezentować swoje wokalne talenty.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A