Młodzież zainaugurowała sezon

Młodzież zainaugurowała sezon - Zdjęcie główne

Młodzieżowe zespoły zainaugurowały nowy sezon piłkarski. Swoje pierwsze mecze rozegrali w ligach wojewódzkich juniorzy młodsi LKS-u Gołuchów i juniorzy Stali Pleszew.

Pleszewianie zaczęli mecz ze Stainer Polonią Leszno obiecująco, bo od prowadzenia. Na listę strzelców wpisał się Adam Zacharczuk (26'). Niestety, później leszczynianie zdobyli pod rząd pięć goli  i wygrali 5:1. Juniorzy młodsi LKS-u Gołuchów debiut mieli niezwykle udany, bo pokonali rówieśników z Tura Turek 3:2. Do przerwy było 2:0, w czym zasługa Kamila Matysiaka, który strzelił z rzutu wolnego i z gry po indywidualnej akcji (16' i 29'). W drugiej połowie na 3:1 podwyższył Jakub Skowroński (77'), jednak rywale w doliczonym czasie zdołali zmniejszyć rozmiary porażki. W sobotę podopieczni trenera Michała Marciszaka podejmą rezerwy Olimpii Koło. Juniorzy młodsi Stali Pleszew zaczną w niedzielę od wyjazdowego pojedynku z Victorią Września.