Młodzieżowa środa piłkarska

Młodzieżowa środa piłkarska - Zdjęcie główne

Równolegle na dwóch boiskach toczyły dzisiaj mecze dwa młodzieżowe zespoły Stali Pleszew. Juniorzy młodsi rywalizowali z poznańskim Lechem, a orliki walczyły z Antonio Jarocin.

Rozegrany w ramach wielkopolskiej ligi juniorów młodszych pojedynek przez długi czas nie zapowiadał wysokiej porażki pleszewian. Lechici do przerwy prowadzili 1:0. Po przerwie podopieczni trenera Krzysztofa Laskowskiego zaczęli tracić siły, popełnili w związku z tym sporo błędów i ostatecznie przegrali 1:7. Honorowego gola zdobył Paweł Kałużny. W tym samym czasie pleszewskie orliki wypunktowały rywali z Jarocina 9:1. Po dwie bramki zdobyli Maciej Siekierski, Tomasz Jamborski i Alicja Grzybowska, a po jednej - Kacper Czajka, Patrycja Sikora i Nikodem Dryjański. Wczoraj trampkarze starsi Stali ograli 6:0 Akademię Piłkarską Ostrzeszów po czterech trafieniach Mikołaja Lewicza i dwóch Piotra Wleklińskiego. Kolejne pojedynki zespołow młodzieżowych odbędą się w najbliższy weekend. Wyniki spotkań i strzelcy bramek dla naszych drużyn tradycyjnie opublikujemy w "papierowym" wydaniu "Życia Pleszewa".