Myjnia pod Brzozą bliżej mistrzostwa

Myjnia pod Brzozą bliżej mistrzostwa - Zdjęcie główne

Piłkarze Myjni pod Brzozą wykonali milowy krok na drodze do obrony mistrzowskiego tytułu Pleszewskiej Ligi Piłki Nożnej.

W meczu na „szczycie” pokonali 3:1 dotychczasowego wicelidera, Rysbud Amatorów i umocnili się w tabeli na pierwszej pozycji. Na drugie miejsce awansowała Eka Fokus Żegocin, która wypunktowała 5:1 Broniszewice. Sprawa pierwszego miejsca może się rozstrzygnąć w najbliższą sobotę, gdy oba czołowe zespoły zagrają przeciwko sobie. W czerwcu był remis 1:1. Żegocinianom do zdetronizowania lidera wystarczy zatem zwycięstwo w dowolnych rozmiarach. W przeciwnym wypadku zabawa się zakończy. Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach odnotował Tilgner, choć z pewnością wolałby wygrać w innych okolicznościach. Jego rywal, Bautom, przystąpił do gry tylko w pięcioosobowym składzie. Pod koniec pierwszej połowy przy stanie 0:0 Krzysztof Michalski doznał kontuzji, Bautom został zdekompletowany i sędzia Daniel Ostrysz musiał przerwać zawody.