Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Myjnia zluzowała Blok Ekipę

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 9 miesięcy temu    5.08.2017
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Myjnia pod Brzozą powróciła na czoło ligowej tabeliMyjnia pod Brzozą powróciła na czoło ligowej tabeli fot. P. Hain

Blok Ekipa nie jest już liderem Pleszewskiej Ligi Piłki Nożnej. Dotychczasowy przodownik uległ Myjni pod Brzozą i oba zespoły zamieniły się w tabeli pozycjami.

R E K L A M A

Zwycięstwo obrońców mistrzowskiego tytułu było jak najbardziej zasłużone. Co prawda gołuchowianie po strzale Łukasza Trzęsały bardzo szybko objęli prowadzenie, ale później lepiej spisywała się ekipa z Lenartowic, która po uderzeniach Krzysztofa Koniecznego i Emila Biadały odwróciła losy potyczki. Drugi z wymienionych strzelców zrehabilitował się za zmarnowany wcześniej rzut karny (Grzegorz Witucki obronił jego uderzenie). Szymon Augustyniak i Piotr Czajczyński sprawdzili ponadto jakość poprzeczek w kowalewskich bramkach. W końcówce w słupek utrafił Łukasz Trzęsała, ale wynik już się nie zmienił. Dziesiątą kolejkę zapewne zapamiętają sobie gracze Hatexu, bo właśnie wywalczyli w rozgrywkach pierwszy punkt, remisując 4:4 z Tilgnerem. Broniszewice pokonały ponadto 2:1 Rysbud Amatorów, a Eka Fokus Żegocin zwyciężyła 3:0 Kowalew.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A