"Na szczycie" w Lider Oldboys Cup 35+

"Na szczycie" w Lider Oldboys Cup 35+ - Zdjęcie główne

Po wakacyjnej przerwie wznowione zostały rozgrywki Lider Oldboys Cup 35+. Na „Orliku” przy Zespole Szkół Technicznych w Pleszewie rozegrano dwa pojedynki. Już pierwszy z nich przyniósł wielkie emocje, bo spotkali się lider z wiceliderem.

Eka Fokus Żegocin jeszcze nigdy nie zdobyła mistrzowskiego tytułu w kategorii oldboyów. Do meczu z Tilgnerem przystępowała z pozycji lidera, ale to już nieaktualne. Obrońcy mistrzowskiego tytułu objęli prowadzenie po uderzeniu głową Romana Bandosza, wyrównał, co prawda, Jarosław Kończak, ale po przerwie Szymon Adamski wykorzystał mocne dośrodkowanie Marcina Woźniaka i ustalił rezultat dzisiejszej potyczki. Reprezentantów gminy Czermin ratowały później słupek i poprzeczka, ale piłka do bramki więcej już nie wpadła. Nie wpadła też w końcówce po strzale Radosława Fibnera. Mogło być 2:2, jednak Łukasz Woźniak instynktownie odbił piłkę nogą. Tilgner wygrał 2:1 i został nowym przodownikiem Lider Oldboys 35+. Jeżeli zwycięży także Grupę Ekomix i Hatex, to na pewno obroni mistrzowski tytuł. W drugim pojedynku Hatex pokonał Victorię Komiz 7:4 i wyprzedził ją w ligowej tabeli. Bramki strzelali: Artur Stefaniak (4), Jakub Balcer (2), Mariusz Kaleta oraz Adam Jankowski (2), Łukasz Marcinkowski i Jarosław Niemann.