Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Narodowe Czytanie z Tomaszem Bednarkiem w Pleszewie [ZDJĘCIA, WIDEO]

› Aktualności 8 miesięcy temu    2.09.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Tomasz Bednarek czytał w pleszewskiej bibliotece w ramach ogólnopolskiej akcjiTomasz Bednarek czytał w pleszewskiej bibliotece w ramach ogólnopolskiej akcji fot. Jakub Nowak

Pleszew. Narodowe Czytanie. W pleszewskiej bibliotece w ramach ogólnopolskiej akcji odbyło się spotkanie z aktorem Tomaszem Bednarkiem.

 

R E K L A M A

Znany aktor - rodem z Pleszewa - odczytał w ramach Narodowego Czytania fragmenty "Wesela" Wyspiańskiego. Do udziału zaprosił także zgromadzoną w pleszewskiej bibliotece publiczność.

Po wszystkim Tomasz Bednarek opowiedział zebranym swoją historię zawodową, drogę - od Pleszewa na wielkie ekrany, a także odpowiadał na pytania publiczności, którą intrygowało m.in. jak spędza swój wolny czas, a także kto był jego zawodowym mentorem.

ZOBACZ WIDEO:

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A