Nie zawsze się wygrywa

Nie zawsze się wygrywa - Zdjęcie główne

Juniorzy młodsi Stali Pleszew po raz trzeci w tym sezonie zmierzyli się w ramach ligi wielkopolskiej z Kanią Gostyń. Jesienią wygrali w Gostyniu 3:0, a przed własną publicznością 3:2. Tym razem musieli przełknąć gorycz porażki.

Rywale zwłaszcza przed przerwą spisywali się lepiej i po golu Krystiana Krugera prowadzili 1:0. W drugiej połowie po rzucie rożnym na 2:0 podwyższył Piotr Maćkowski i choć pleszewianie wbili kontaktowego gola (Tomasz Kazur), to decydujące słowo należało do gostynian. Piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego posłał do bramki Rafał Karolczak i Kania zwyciężyła 3:1. – Przespaliśmy pierwszą połowę, zabrakło woli walki. Rywale zagrali bardziej agresywnie i wywieźli trzy punkty – podsumował Łukasz Bandosz, trener naszych juniorów młodszych. Szereg meczów z udziałem naszych drużyn odbyło się w ramach młodzieżowych rozgrywek Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Wyniki spotkań i strzelcy bramek we wtorkowym "Życiu Pleszewa".