Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Niespodzianki w Pucharze Polski KOZPN

› Sport i rekreacja 9 miesięcy temu    6.08.2017
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Piłkarze Prosny i Gladiatorów przed pucharowym meczem w ChoczuPiłkarze Prosny i Gladiatorów przed pucharowym meczem w Choczu fot. P. Hain

Sześć zespołów z pleszewskiego powiatu zagrało w I rundzie Pucharu Polski Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Do drugiej awansowały cztery z nich. W dwóch przypadkach doszło do niespodzianek, bo B-klasowe zespoły okazały się lepsze od rywali z A-klasy.

R E K L A M A

Adrian Popławski odnotował udany debiut w roli szkoleniowca Prosny Chocz. Jego drużyna pokonała 2:1 Gladiatorów Pieruszyce. Zespół Mirosława Lisa objął prowadzenie po strzale Marcina Orszulaka, ale taki wynik utrzymał się tylko przez pięć minut. Wyrównał Kamil Adamkiewicz, a zwycięskiego gola wbił 120 sekund później nowy napastnik Prosny, Mateusz Rybarczyk. Unia Szymanowice uporała się z WKS-em Witaszyce, bezbłędnie wykonując rzuty karne. „Jedenastki” skutecznie wykorzystali Patryk Piotrowski, Przemysław Szkudlarek, Michał Bus, Bartosz Łyskawka i Patryk Marciniak. Bramkarz Marcin Marciniak wybronił jedno z uderzeń z 11 metrów. W regulaminowym czasie był remis 1:1, bo na bramkę z rzutu wolnego Daniela Grzesiaka odpowiedział Kamil Chojecki. Nie było niespodzianki w Kuczkowie, Miejscowy Las uległ Żakom Taczanów 0:4. Gole w tym starciu strzelili Michał Marek, Paweł Węclewski, Tomasz Cieloch i Jakub Baranowski (z rzutu karnego). KS Kościelna Wieś wypunktował 7:2 Pandę Pamięcin. Po dwie bramki wbili Fabian Baraniak, Marcin Korpik i Tomasz Wewiór, a jedną – Rafał Górny. W drugiej rundzie, która zaplanowana została na 13 sierpnia, Unia zmierzy się z Prosną, KS Kościelna Wieś z Koroną Chełmce, a Żaki – z Miłośnikami Piłki Nożnej Krotoszyn.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A