Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Numerek. Policja sprawdzi!

› Aktualności 10 miesięcy temu    14.11.2017
Przemysław Góralczyk
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. www.fotolia.com

Policjanci sprawdzają prawidłowe oznaczenie posesji.

Nie masz prawidłowo oznaczonej posesji? Możesz mieć kłopoty. Właśnie rozpoczynają się policyjne kontrole. - Brak oznaczenia posesji numerem porządkowym czy nieaktualne nazwy ulic to problemy, z jakimi mogą się spotkać służby, odpowiedzialne za bezpieczeństwo i porządek. Często się zdarza, że ratownicy medyczni, strażacy, bądź policjanci błądzą w terenie, pytając o konkretny adres wezwania, tracąc bezcenne sekundy, które mogą uratować czyjeś życie – przypomina mł. asp. Monika Kołaska, rzecznik prasowy KPP w Pleszewie.

Właściciele posesji, administratorzy, dozorcy i użytkownicy nieruchomości mają obowiązek umieszczenia w widocznym miejscu na ścianie frontowej budynku tabliczki z numerem porządkowym i utrzymanie jej w należytym stanie, tak, by była czytelna.

Za brak oznaczenia można otrzymać grzywnę - 250 zł.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Bob
10 miesięcy temu ocena: 50%  4
Policja sprawdza numerki na posesjach. A co robi dzielna pleszewska Straż Miejska przecież to należy do jej obowiązków. Po co na taką formację wydawane są pieniądze skoro nic nie robią?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adam
10 miesięcy temu ocena: 80%  3
Tam zostało 2 straźników kontrolują selekcję odpadów a Policja ma co najmniej 50 policjantów i co oni robią
~ Marek
10 miesięcy temu ocena: 100%  2
Co roku słyszę o tej akcji a mam wrażenie takie że coraz więcej numerków na posesji brakuje więc niech policja poda ile w tamtym roku skontrolowała posesji i ile osób ukarała.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan
10 miesięcy temu ocena: 100%  1
Całkiem słuszna uwaga, chyba się nie mylę, ale w zeszłym roku też zrobili wielki szum o numerki. Dlatego popieram o podanie wyników za rok 2016r
R E K L A M A