Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Odchudzanie Świętego Mikołaja i co z tego wynikło...

› Aktualności 6 miesięcy temu    26.12.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Dom Kultury w Pleszewie zorganizował spektakle mikołajkowe dla dzieci. Teatr "Fuzja" zaprezentował historię Dyzia i Zyzi w spektaklu pt. "Takich świąt jeszcze nie było". Nie zabrakło dobrego humoru, interakcji z najmłodszymi widzami oraz przepięknych kostiumów, które wywarły na dzieciach ogromne wrażenie.

Przygody przeplatane były przygodami dwójki bohaterów – Renifera i Świętego Mikołaja. Ich historia rozpoczęła się od buntu Renifera, który chce odejść od Mikołaja, ma dość, jest zmęczony, przepracowany, wszystko go boli, a Mikołaj w niczym mu nie pomaga i do tego jest za gruby. Wszystko to zostało wyrażone w bardzo energetycznej hip-hopowej piosence Renifera, który również do śpiewu angażował dzieci na widowni.

Koniec końców ubłagany Renifer zostaje, ale pod warunkiem, że Mikołaj schudnie. Zaczyna się więc wielkie odchudzanie Mikołaja. Po turbo-aerobiku Święty Mikołaj wskakuje w rozmiar S i zaczynają szykować prezenty, czytają kolejne listy, pakują prezenty, przygotowują sanie. W końcu, gdy wszystko jest gotowe, wyruszają do dzieci. Niestety okazuje się, że za chudy Mikołaj przy dostarczaniu pierwszego prezentu przeleciał przez komin i złamał nogę.

Renifer jest załamany, zaczyna wymyślać, co można zrobić, lamentuje, bo nie ma komu rozwieźć prezentów. W końcu zostaje mianowany zastępcą Świętego Mikołaja i przerażony rozpoczyna misję dostarczenia prezentów. Trafia do domu Zyzi i Dyzia, i tu niefortunnie napotyka na chłopca. Dyzio biega przerażony, że Święty Mikołaj ma kopyta i rogi, obiecuje, że będzie zawsze grzeczny tylko, żeby Święty Mikołaj wrócił do swojej postaci…

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ JolaR
6 miesięcy temu 2
Jakie prezenty otrzymaliście pod choinkę? Czy były to jakieś tego typu kosmetyki https://www.pro-sprzet.pl/cate... ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Slimberry
3 miesiące temu 1
A ja akurat ze swojej strony polecałbym odchudzanie ze Slimberry. Moja znajoma korzystała i całkiem nieźle schudła. Więcej informacji tutaj: https://doktorfit.edu.pl/slimb...