Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Oferta pracy: DMG MORI Polska Sp. z o.o.

› Praca 2 miesiące temu    4.07.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotolia.com

Spółka DMG MORI jest częścią największej na świecie grupy produkującej obrabiarki sterowane numerycznie. Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz serwisem wszystkich obrabiarek oferowanych pod marką DMG MORI.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy
Dział Szkoleń i Wdrożeń
Miejsce pracy: Pleszew

Zakres obowiązków:

  • ustalanie z Klientami terminów szkoleń,
  • potwierdzenia terminów szkoleń,
  • przygotowywanie ofert oraz materiałów marketingowych.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • wykształcenie średnie / wyższe,
  • umiejętność analitycznego myślenia znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
  • szybkość działania,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę,
  • pakiet sportowy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadsyłanie zgłoszeń zawierających CV za pomocą poniższego linku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.