Oferta pracy - Operator Maszyn CNC

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy - Operator Maszyn CNC - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

FIRMA FERRPOL BRACIA MATUSZEWSCY SP. Z O.O.

UL. POZNAŃSKA 3

SIERAKOWO

63-900 RAWICZ

poszukuje pracowników na stanowisko

OPERATOR MASZYN CNC

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn CNC i programów maszynowych,

  • kontrola jakości wyrobów gotowych,

  • pakowanie produktów,

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w pracy,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego, warsztatowego,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie,

  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym,

    Oferujemy:

    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne i dodatkowy system premiowania,

    miła atmosfera w miejscu pracy,

    możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

    istnieje możliwość przyuczenia do pracy na niniejszym stanowisku osób nie posiadających w/w kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email ferrpol@ferrpol.com.pl, tel. 65 545 32 16

    ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

    hasło

    Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE