Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Oferty pracy: Ekonomista ds. zakupów

11 miesięcy temu    12.01.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

RAWICKA FABRYKA  WYPOSAŻENIA WAGONÓW „RAWAG” SP. Z O.O.

Poszukuje kandydatatów na stanowiska:

EKONOMISTA DS. ZAKUPÓW

Miejsce pracy: Rawicz

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość drugiego języka obcego
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość oprogramowania typu ERP
  • bardzo dobre zdolności negocjacyjne
  • umiejętność nawiązywania kontaktów

Główne zadania realizowane na stanowisku pracy:

  • Zakupy materiałowe, negocjacje cenowe, pozyskiwanie nowych dostawców.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o europejskim zasięgu,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Termin składania CV do dnia 30.01.2018 r. droga elektroniczną na adres: krzysztof.mackowiak@schaltbau-rawag.com lub listownie na adres siedziby Firmy:
Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów „RAWAG” Sp. z o.o., ul. Tysiąclecia 5, 63-900 Rawicz

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.