Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Okręgowe mistrzostwa kadetów w tenisie stołowym

› Sport i rekreacja 10 miesięcy temu    14.04.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Reprezentanci UKS-u Chrobry Gizałki wraz z trenerem Andrzejem Poźniakiem		Reprezentanci UKS-u Chrobry Gizałki wraz z trenerem Andrzejem Poźniakiem  fot. UKS Chrobry

UKS Chrobry Gizałki był w minioną sobotę gospodarzem Mistrzostw Okręgu Południowa Wielkopolska Kadetów i Kadetek w Tenisie Stołowym. Miejscowi zawodnicy nie byli specjalnie „gościnni” dla swoich rywali. Z kompletu 15 medali na ich konto trafiło aż osiem.

Popis dała przede wszystkim Wiktoria Jankowiak. Utalentowana podopieczna trenera Andrzeja Poźniaka przez blisko rok nie trenowała ze względu na chorobę, do treningów wróciła przed miesiącem i w mistrzostwach wywalczyła trzy medale – złote w singlu i w deblu wraz Adrianną Kwitowską oraz srebrny w mikście z Filipem Szczepaniakiem. Podium w turnieju indywidualnym kadetek uzupełniły Dominika Cieślak i Adrianna Kwitowska, które były odpowiednio druga i trzecia. W grze deblowej kadetek „srebro” wywalczyły Klaudia Słupska i Dominika Cieślak, a w mikście „brąz” przypadł Adriannie Kwitowskiej i Kamilowi Majdeckiemu. Chłopcy indywidualnie znaleźli się poza podium, za to w deblu zrewanżowali się rywalom. Kamil Majdecki i Filip Szczepaniak stanęli na drugim stopniu podium, ustępując jedynie ostrowskiej parze Robert Baranowski/Jan Setecki.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!