Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Otwarte Zawody Strzeleckie „Karabiny 200 metrów”

› Sport i rekreacja 6 miesięcy temu    19.08.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Ujęcie z rywalizacji na strzelnicy pistoletowejUjęcie z rywalizacji na strzelnicy pistoletowej fot. P. Hain

Wbrew nazwie Otwarte Zawody Strzeleckie „Karabiny 200 metrów” rozgrywane były na Karczemce także w innych konkurencjach - w sumie w ośmiu, w tym w karabinie sportowym młodzików.

Tutaj wygrała Aleksandra Walczak (86 punktów), wyprzedzając Damiana Kubickiego (81) i Sandrę Ratajczak (79). Wszyscy wymienieni reprezentowali Gilzę Pleszew. Zawodnicy Gilzy wygrywali też w czterech innych startach. Krzysztof Kubiak okazał się najlepszym zarówno pistolecie sportowym (93), jak i w karabinie sportowym dowolnym (89). W karabinie centralnego zapłonu na dystansie 200 metrów górą był Paweł Czuwaj. Grzegorz Szulczyński zwyciężył w karabinie centralnego zapłonu na 300 metrów (99 punktów), o jeden punkt wyprzedzając swojego klubowego kolegę, Piotra Zielińskiego. Goście zwyciężali w pozostałych konkursach: Piotr Gorzelak (Huzar Oleśnica) – w karabinie centralnego zapłonu 200 metrów, Bronisław Namysł (Bursztyn Kalisz) w trapie oraz Karol Jaworski (Bellona Kalisz) – w pistolecie centralnego zapłonu. Najlepsze trójki tradycyjnie uhonorowane zostały pucharami, a czołowe szóstki – dyplomami. Zawody zorganizował KS Gilza LOK Pleszew.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!