Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pałac w Skrzypni ponownie zostanie wystawiony na sprzedaż

› Aktualności 3 miesiące temu    10.05.2019
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Gmina Czermin. Skrzypnia. Na początku maja gmina otrzymała wycenę terenów dawnego zespołu dworsko-parkowo-folwarcznego w Skrzypni. Nieruchomość zostanie wkrótce wystawiona na sprzedaż w przetargu nieograniczonym.

 

Wspomniana wycena jest już drugą, jaką zleciła gmina Czermin w ciągu ostatnich lat.

Wszystko po to, by móc przystąpić do próby sprzedaży obiektu. Jak się dowiedzieliśmy wartość rynkowa nieruchomości została oszacowana na 667 tys. zł, w tym część nieruchomości, która jest zabytkowa to 496 tys. zł. I od tej części może być 50 proc. bonifikata na sprzedaż.

Więcej w najbliższym papierowym wydaniu "Życia Pleszewa"

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ HAHA
3 miesiące temu ocena: 100%  3
swoją drogą ciekawe ile kosztowała wycena i kto się na niej wzbogacił, jak się nie sprzeda trza będzie zrobić kolejną wycenę :D PASUJE ROBOTA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
3 miesiące temu 2
Do wglądu w UG Czermin
~ HAHA
3 miesiące temu ocena: 100%  1
czyli co kupię i nie będę mógł nic zrobić po swojemu i tak jak mi się podoba bo konserwator trzyma łapę na nieruchomości, to tak jak by coś kupić a przedmiot nie jest mój bo rządzi kto inny, bez sensu.... niech popadnie w ruinę jak pałac w szkudli to może ktoś wyburzy i na działke kupi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji