Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

PARANIENORMALNI. Mamy dla WAS bilety!

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    15.05.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A

Pleszew. Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Mamy dla WAS bilety na kabaret!
 

Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich , kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! - oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu.

Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie , ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa - niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Kiedy? Już 31 maja w Pleszewie, w sali sportowej przy Krzywoustego

Bilety do nabycia w kasach parku wodnego oraz na stronie http://www.kupbilety24.eu/pl/

Mamy dla WAS 4 wejściówki na występ kabaretu w Pleszewie! Co należy zrobić, by je zdobyć? to bardzo proste. Wystarczy na naszym profilu Fb napisać w komentarzu pod informacją o kabarecie, prosta odpowiedź na proste pytanie - JAK ŻYĆ? Cztery najlepsze nagrodzimy wejściówkami. Zapraszamy do zabawy, która potrwa do piątku 25 maja (godz. 12.00).

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!