Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Patryk Vega przyjechał już do Broniszewic. Zaczyna kręcić film

› Aktualności 6 miesięcy temu    17.12.2018
Redakcja
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Patryk Vega nakręci w Broniszewicach film dokumentalnyPatryk Vega nakręci w Broniszewicach film dokumentalny

Broniszewice. Patryk Vega. Znany reżyser - Patryk Vega - przyjechał dziś do Broniszewic. Rozpoczyna tu właśnie wielomiesięczne prace nad dokumentem o Domu Chłopaków.

 

O tym, że Patryk Vega nakręci film dokumentalny o działalności sióstr z Broniszewic - i generalnie o Domu Chłopaków w Broniszewicach w gminie Czermin - pisaliśmy już w listopadzie.

Czytaj także: Broniszewice. Patryk Vega nakręci dokument o siostrach Dominikankach

Dziś znany reżyser zawitał osobiście do Broniszewic, gdzie rozpoczynają się pierwsze zdjęcia nad materiałem, który będzie powstawał przez najbliższe miesiące.

Jak zaznacza w rozmowie z "Życiem Pleszewa" sam Vega, prawdopodobnie już w styczniu - na jego profilach w mediach społecznościowych - na Instagramie czy Facebooku - pojawią się pierwsze krótsze formy. Docelowo - powstanie jednak pełnometrażowy dokument.

- Zdjęcia będą trwały na pewno kilka miesięcy. Sama fabuła wyłoni się w trakcie, nie przyjeżdżam tutaj z gotowym scenariuszem - film dokumentalny tworzy się zupełnie inaczej niż fabułę. Nie wykluczam, że w finalnej wersji film - w wersji długometrażowej - trafi do kin. Najważniejsze  jest jednak teraz tworzenie krótkich form, które będą pomagały siostrom w dalszym zbieraniu funduszy - mówi "Życiu Pleszewa" reżyser Patryk Vega.

Jak dodaje, chciałby, żeby finalny dokument miał też pewną moc, która pozwoli rozprzestrzeniać w ludziach chęć niesienia pomocy. 

- Chciałbym, żeby ten film miał takiego powera jak film "Nietykalni" - który - mimo, że był to ciężki temat - sprawiał, że z kin wychodziło się z optymizmem. Chciałbym, żeby rozpalił on w drugim człowieku chęć niesienia pomocy innym - mówi Patryk Vega.

O TYM - CO JESZCZE MÓWIŁ ZNANY REŻYSER - M.IN. JAK WAŻNA JEST W JEGO ŻYCIU WIARA, CO KSZTAŁTOWAŁO GO JAKO CZŁOWIEKA ORAZ JAKIE SĄ JEGO PLANY PRZECZYTASZ PO NOWYM ROKU W PAPIEROWYM WYDANU "ŻYCIA PLESZEWA"

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Z tej okolicy
  6 miesięcy temu 4
  Ciekawe ilu pracowników DPS zobaczymy we filmie przecież one bez nich nie są wstanie wszystkiego ogarnąć. Bo na otwarciu domu o pracownikach nic nie było słychać,a wiemy że same tam pingwinki nie pracują.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jarock
  6 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Brawo dla Sióstr z Broniszewic !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Luna
  6 miesięcy temu ocena: 13%  2
  Kasa kasa kasa
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ufek
  6 miesięcy temu 1
  Bluźnisz. Obyś nie musiał/a/ korzystać z opieki sióstr.