Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Paweł Beręsewicz spotkał się z najmłodszymi czytelnikami z Pleszewa

› Aktualności 8 miesięcy temu    23.09.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Paweł Beręsewicz - autor książek dla dzieci i młodzieży, tłumacz, który za swoją twórczość otrzymał Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego oraz nagrody w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren - gościł w pleszewskiej bibliotece. 

 

Postać Pawła Beręsewicza jest dobrze znana wśród czytelników pleszewskiej biblioteki, a książki jego autorstwa cieszą się popularnością.

R E K L A M A

Młodzi czytelnicy bez problemu rozpoznali więc takie tytuły jak: „Co tam u Ciumków”, „Kiedy chodziłem z Julką Maj”, „Noskawery”, „Tajemnica człowieka z blizną” czy „Czy wojna jest dla dziewczyn?”.

Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach realizacji projektu „Biblioteczne podróże w czasie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – program „Promocja czytelnictwa”.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  R E K L A M A
  R E K L A M A