Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Piąte zwycięstwo, a później otwarcie

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 10 miesięcy temu    10.09.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Stal pokonała Raszkowiankę 2:0Stal pokonała Raszkowiankę 2:0 fot. P. Hain

Stal odniosła piąte zwycięstwo z rzędu. Była okazja do świętowania, tym bardziej, że akurat po spotkaniu z Raszkowianką zaplanowano oficjalne otwarcie salki klubowej i pięknie wyremontowanych szatni.

– Projekt dofinansowany został ze środków samorządu województwa wielkopolskiego w ramach programu „Szatnia na medal”. Drugą połowę środków przekazał Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni – oświadczył Marcin Walczak, wiceprezes Stali. W uroczystości uczestniczyli m.in. wiceburmistrz Arkadiusz Ptak i przewodnicząca komisji sportu Bernadetta Gawrońska. Wcześniej był jednak mecz i trzy punkty trzeba było wybiegać na boisku. Stal mocno zaatakowała pod koniec pierwszej połowy, ale świetnie w bramce Raszkowianki spisywał się Marcin Młodożyniak, broniąc kolejno uderzenia z kilku metrów Jacka Pacyńskiego, Bartosza Cierniewskiego i dwukrotnie Błażeja Ciesielskiego. Powiodło się dopiero Mateuszowi Raczykowi. 1:0 to wynik bardzo niepewny, ale w 60' było już spokojniej. Mikołaj Adamek dośrodkował z rzutu rożnego, Tomasz Kapałka uderzył głową, Marcin Młodożyniak sparował piłkę na poprzeczkę, poprawił dopiero Błażej Ciesielski. I wynik już się nie zmienił. Jacek Pacyński bez zdobyczy bramkowej? To prawda. Po raz pierwszy w tym sezonie. Okazje miał, ale zabrakło nieco szczęścia. Ważne, ze tym razem wyręczyli go koledzy.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Kibic
  10 miesięcy temu 3
  Buraki z pleszewa
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kibic
  10 miesięcy temu 2
  Ha ha buraki
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kibic
  10 miesięcy temu 1
  Jebac jebac stal pleszew
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji