Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Pieruszyce. „Asfalt się skruszył”

› Aktualności 11 miesięcy temu    15.04.2018
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Na zdjęciu od lewej radny Józef Libert oraz Piotr Fabisz.

Stan odcinka drogi w Pieruszycach koło boiska niepokoi miejscowego radnego, a także sołtysa wsi – Józefa Liberta.

R E K L A M A

- Tam asfalt się skruszył - mówił. I apelował o remont. - Jak my nie naprawimy dróg, które były robione w latach 90, czy między rokiem 1995 a 2000, to nie wiem. Musimy na te drogi wejść, bo jak nie wejdziemy, to będziemy ponosić ogromne koszty. A jak zauważył budżet gminy nie jest tak duży, by pozwalać sobie na takie wydatki w przyszłości. - Dziś mówimy, że wszystko zdrożało o 100% czy więcej, więc nie wiadomo czy będzie nas stać na remonty – zaznaczył rajca.

Asfalt kruszy się na łuku, ale całościowo droga – wykonana w 2000 roku – jest jeszcze dobra. Tak uważa wójt. - Psuje się tylko w tym jednym miejscu – mówi Sławomir Spychaj. I informuje, że z jakiegoś powodu w tym miejscu droga została źle wykonana. – Nie wiem dlaczego, ale kruszy się co roku. Po zimie asfalt zawsze jest pokruszony albo robi się dziura – podsumowuje. Ponadto, jak przypomina gospodarz Czermina, działania, o które wnosi radny dotyczące remontów dróg są już podejmowane. – Np. droga w Broniszewicach, ta na którą podpisaliśmy umowę  była robiona w 2003 roku, czyli dziś ma 15 lat, tzn. że robimy to, o czym pan wspomina – uciął.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ypsylon
11 miesięcy temu 1
Asfalt już się jest spękany na ul. Prokopowskiej, a położony był w 2016 r. W przyszłym roku może już się będzie kruszył. Zapraszam panią dyrektor na oględziny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A