Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Pierwsze punkty w 2018 roku

› Sport i rekreacja ponad rok temu    10.03.2018
Piotr Hain
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Reprezentanci LKS-u OSiR Pleszew zdobyli pierwsze punkty w Systemie Sportu Młodzieżowego w 2018 roku. Dokonali tego podczas rozegranych dzisiaj w Białogardzie Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Biegach Przełajowych.

R E K L A M A

W każdym biegu punktowało najlepszych szesnastu biegaczy. Niestety, dziewczynom zabrakło nieco szczęścia. Alicja Grzybowska (Gimnazjum w Broniszewicach) finiszowała w biegu na 2500 metrów na siedemnastym miejscu, a tuż za nią wbiegła na metę Nikola Białas (Gimnazjum nr 2 w Pleszewie). Lepiej powiodło się chłopcom. Kacper Banaszak (Gimnazjum w Broniszewicach) zajął w biegu na dystansie 2000 metrów piąte miejsce i jako jedyny stanął do dekoracji na sześciostopniowym podium. Mikołaj Janik (Gimnazjum w Broniszewicach) wywalczył w biegu na dystansie 3000 metrów siódma lokatę. Obaj w ramach mistrzostw Wielkopolski młodzików sklasyfikowani zostali na czwartych miejscach, a w SSM uzyskali po jednym punkcie. Naszymi reprezentantami zaopiekowała się trener Patrycja Kruchowska-Wojcieszak.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ewa
ponad rok temu 2
tak rodzą się mistrzowie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ona
ponad rok temu 1
super dzieciaki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A