› Sport i rekreacja 9 miesięcy temu    10.03.2018
Piotr Hain
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Reprezentanci LKS-u OSiR Pleszew zdobyli pierwsze punkty w Systemie Sportu Młodzieżowego w 2018 roku. Dokonali tego podczas rozegranych dzisiaj w Białogardzie Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Biegach Przełajowych.

W każdym biegu punktowało najlepszych szesnastu biegaczy. Niestety, dziewczynom zabrakło nieco szczęścia. Alicja Grzybowska (Gimnazjum w Broniszewicach) finiszowała w biegu na 2500 metrów na siedemnastym miejscu, a tuż za nią wbiegła na metę Nikola Białas (Gimnazjum nr 2 w Pleszewie). Lepiej powiodło się chłopcom. Kacper Banaszak (Gimnazjum w Broniszewicach) zajął w biegu na dystansie 2000 metrów piąte miejsce i jako jedyny stanął do dekoracji na sześciostopniowym podium. Mikołaj Janik (Gimnazjum w Broniszewicach) wywalczył w biegu na dystansie 3000 metrów siódma lokatę. Obaj w ramach mistrzostw Wielkopolski młodzików sklasyfikowani zostali na czwartych miejscach, a w SSM uzyskali po jednym punkcie. Naszymi reprezentantami zaopiekowała się trener Patrycja Kruchowska-Wojcieszak.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.