Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Pierwszy Dzień Wiosny - pokaż nam, jak go spędziłeś! [NOWE FOTO]

› Aktualności ponad rok temu    21.03.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Dziś pierwszy dzień wiosny, a także dzień wagarowicza. Prosimy, abyście przesyłali nam zdjęcia, jak go spędziliście!

Pierwsze foto otrzymaliśmy od pani Justyny Michalskiej. Jest na nich urocza Helenka ze swoimi zwierzakami. Dziewczynka tego dnia znalazła przebiśniegi. Dziękujemy za zdjęcia i czekamy na kolejne!

Byliście na ciekawych zajęciach w szkole? Czy jednak poza nią? Może na wycieczce, albo na paleniu marzanny? Może z przyjaciółmi pojechaliście do kina lub z rodziną jesteście na spacerze czy na lodach? Czekamy na Wasze zdjęcia z tego dnia!

Przysyłajcie je na adres ewa@zycie-pleszewa.pl - do czwartku 23.03 do godz. 12.00.

Autorzy najciekawszych otrzymają upominki. Zdjęcia ukażą się w naszej galerii!

WTOREK

GODZ. 15.36

"Helenka na spacerku ze swoimi zwierzakami znalazla PRZEBISNIEGI" - napisała pani Justyna Michalska. Dziękujemy za piersze zdjęcia! :)

GODZ. 19.57

"Przedszkolaki wraz z mamami pożegnały zimę i powitały wiosnę. Był grill, szaszłyki owocowe i muffinki, i super zabawa" - napisała pani Paula Grzesiak. 

GODZ. 20.07

"Pierwszy dzień Wiosny Lilka spędziła u prababci na placu zabaw i z babcią na spacerku" - napisała pani Izbela Osuch. Dziękujemy!

GODZ. 22.51

"Nasi chlopcy na spacerku: Krzyś w wózku, Grześ na hulajnodze" - zdjęcie nadesłała Gosia Dzierla.

ŚRODA

GODZ. 7.04

"Pierwszy dzien wiosny Patrycja spędziła bardzo wesoło, najpierw w przedszkolu pożegnała zimę ekologicznę Marzanną, a potem w domu upiekła babeczki. Była bardzo zadowolona z tego dnia" - pani Kasia.

CZWARTEK

GODZ. 9.10

"Maja śpiewała wiosenną piosenkę, a Łukasz grał jej na gitarze. I w takim wesołym nastroju cała rodzinka świętowała pierwszy dzień wiosny" - napisała pani Paula Grzesiak.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!