Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AKRAFT-BOX
R E K L A M A

Piłkarze z Gołuchowa z brązowymi medalami Igrzysk

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 4 miesiące temu    5.12.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Gołuchowie zajęła trzecie miejsce w wojewódzkim finale XX Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej.

R E K L A M A

Podczas finałowych zawodów, które odbyły się dzisiaj w Murowanej Goślinie, gołuchowianie pokonali w fazie grupowej rywali z SP 15 w Koninie 1:0 oraz zremisowali bezbramkowo z SP 1 w Gnieźnie i SP 1 w Gostyniu. Z pięcioma punktami i czystym kontem po stronie straconych goli awansowali do półfinału. Tutaj czystego konta nie udało się utrzymać i po wyrównanym meczu ulegli ostatecznie 0:1 uczniom z SP 1 w Wągrowcu. W meczu o trzecie miejsce ponownie spotkali się z przeciwnikami z Konina i ponownie odnieśli zwycięstwo 1:0. – W finałach rejonowych straciliśmy w pięciu meczach jednego gola. Dziś też straciliśmy w pięciu meczach jednego gola, ale, niestety, ten gol wyrzucił nas z meczu finałowego – zauważył trener Jarosław Ślusarz. Trzecie miejsce to jednak wspaniały sukces. Gołuchowianie powrócili z brązowymi medalami i grawertonem. Tymczasem mistrzami Igrzysk zostali piłkarze z Wągrowca, zwyciężając w decydującym starciu 3:1 przeciwników z Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Poznaniu.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A