Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Piłkarze z Marszewa wicemistrzami kaliskiego rejonu

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 4 miesiące temu    5.12.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Bardzo dobry występ odnotowali reprezentanci ZSPP CKU w Marszewie w rejonowym finale XX „Licealiady” w Halowej Piłce Nożnej, który odbył się dzisiaj w Koźminie Wlkp.

R E K L A M A

Marszewianie awansowali do półfinału po dwóch remisach: z ZSB-E w Ostrowie Wlkp. 1:1 i z I LO w Krotoszynie 0:0. Półfinałowe starcie z gospodarzami zawodów, zawodnikami ZSP w Koźminie Wlkp., przyniosło niesamowite emocje. Konieczny był konkurs rzutów karnych, który rozstrzygnęła dopiero dwunasta seria. Z sukcesu cieszyli się podopieczni trenera Marcina Przybyła! W finale zabrakło nieco sił i uczniowie z Marszewa przegrali 0:3 z ZSB-E w Ostrowie Wlkp. W marszewskiej drużynie wystąpili: Tomasz Łączniak, Adrian Sobczak, Marcin Wizner, Adrian Wejman, Patryk Zacharczuk, Robert Trzęsała, Paweł Kałużny, Hubert Wasielewski, Patryk Michalak, Jakub Baranowski i Łukasz Kasprzak.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A