Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. Będzie karta seniora

› Aktualności 5 miesięcy temu    6.11.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Spotkanie odbyło się w Senioralnym Centrum WolontariatuSpotkanie odbyło się w Senioralnym Centrum Wolontariatu

Kartę seniora chce wprowadzić pleszewski samorząd. Dokument umożliwi zniżki m.in. na basen, do kina i innych podmiotów, które zechcą przyłączyć się do akcji.

R E K L A M A

Dyskutowano o tym na spotkaniu w Senioralnym Centrum Wolontariatu. Ponadto omówiono możliwości pomocy, nie tylko finansowej, dla osób w podeszłym wieku – na którą mogą one liczyć ze strony opieki społecznej. No i seniorzy dostali „pudełko życia” – czyli pudełko na najważniejsze informacje o stanie zdrowia, przyjmowanych lekach, alergiach na leki, kontaktach do najbliższych, danych osobowych, w tym nr pesel. Pakiet z takimi informacjami powinien być przechowywany w lodówce, czyli miejscu, które jest prawie w każdym domu i zarazem jest łatwo dostępne.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ senior
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Ściema jak cholera. Szanowni . Samorządowcy. Seniorzy wcale nie domagają się zniżek z cenach biletów na basen czy do kina. Seniorzy chcą wsparcia w zdrowiu choćby poprzez bezproblemowy dostęp do lekarzy specjalistów. Mamy w Pleszewie szpital o najwyższym poziomie świadczonych usług, ale co z tego, jak leczyć się w nim można "od ręki", gdy jest się poszkodowanym w wypadku lub gdy ma się znajomości....Przecież my mieszkańcy powiatu czy miasta wspieramy go finansowo z naszych lokalnych podatków i co z tego mamy ? W ZDROWI NAS WSPOMÓŻCIE, A NIE W PRZYSŁOWIOWYM BILECIE DO KINA.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A