Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aklak
R E K L A M A

Pleszew. Będzie kasa dla innowacyjnych firm?

› Aktualności 6 dni temu    10.10.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Spotkanie dla przedsiębiorców odbyło się w Zespole Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych w Marszewie Spotkanie dla przedsiębiorców odbyło się w Zespole Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych w Marszewie

Omówienie pięciu filarów konstytucji dla biznesu oraz wsparcie dla firm w kontekście pozyskiwania pieniędzy unijnych. To główne aspekty konferencji dla przedsiębiorców, która odbyła się w Zespole Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych w Marszewie z udziałem Andżeliki Możdżanowskiej - pełnomocnika rządu ds. małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Spotkanie - które de facto odbywa się cyklicznie w całej Polsce - ma jeden cel: przybliżyć przedsiębiorcom - zwłaszcza tym prowadzącym małe i średnie firmy - plany dotyczące możliwości rozwoju swojego biznesu.

R E K L A M A

Przede wszystkim chodzi o pieniądze na innowacyjne projekty, na co w aktualnym rozdaniu środków unijnych kładziony jest największy nacisk.

Sztandarowym programem, z którego będą mogli korzystać przedsiębiorcy jest Program Inteligentny Rozwój (PO IR) - który pomaga sfinansować różne przedsięwzięcia badawczo-rozwojowe.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ WKRÓTCE W PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A