Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pleszew. Biblioteka rozdaje dzieciom wyprawki!

› Aktualności 4 miesiące temu    8.09.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszewska biblioteka otrzymała 300 „wyprawek czytelniczych” w ramach projektu „Z książką na start”, który adresowany jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

 

Wspomniana inicjatywa to projekt Instytut Książki, który propaguje czytelnictwo wśród najmłodszych: maluchy otrzymują książkę oraz Kartę Małego Czytelnika, a rodzice specjalne broszury przypominające o nieocenionej roli czytania w rozwoju dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Co zrobić by dostać wyprawkę? Wystarczy przyjść z dzieckiem do biblioteki przy ul. Kolejowej i poprosić o założenie karty. Każda wizyta zakończona wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego kończy się otrzymaniem specjalnej naklejki - po zebraniu ich 10 - maluch otrzyma specjalny dyplom.

Warto się spieszyć - wyprawki będą wydawane w kolejności zgłaszania się dzieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!