Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew budzi Adama

› Aktualności ponad rok temu    8.06.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Adam Pollok uległ poważnemu wypadkowi na motorze we wrześniu ub.r. Aby obudzić się ze śpiączki musi być poddany procesowi długotrwałego leczenia i żmudnej rehabilitacji. Wiąże się to z ogromnymi nakładami finansowymi.

R E K L A M A

 

– Bez pomocy ludzi dobrego serca nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Wspólnymi siłami będzie nam łatwiej – apelują jego rodzina i znajomi.

 

Dlatego Zespół Szkół Przyrodniczo – Politechnicznych CKU w Marszewie oraz Stowarzyszenie Centrum Rozwoju zorganizowali kolejną akcję charytatywną pod hasłem „Obudźmy Adama”. Kabaret Malina oraz Jeźdźcy Niesfornego Zetora dostarczyli sporą dawkę śmiechu. Nie zabrakło też dobrej rockowej muzyki. Specjalny pokaz przygotowali też ratownicy z Miejsko- Powiatowego Oddziału WOPR w Pleszewie.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  R E K L A M A
  R E K L A M A