Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pleszew. Co czytać dziecku? Zobacz nową wystawę biblioteki!

› Aktualności 4 miesiące temu    12.07.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Przed biblioteką w Pleszewie stanęła wystawa zachęcająca do czytania dzieciomPrzed biblioteką w Pleszewie stanęła wystawa zachęcająca do czytania dzieciom

Pleszew. Przed pleszewską biblioteką stanęła nowa wystawa zachęcająca do czytania dzeciom już od najmłodszych lat. Wszystko w ramach kampani społecznej pt. „Mała książka - wielki człowiek” realizowanej przez Instytut Książki.

 

Wystawa przed biblioteką w Pleszewie zachęca do czytania dzieciom - na planszach znajdziemy zresztą konkretne propozycje książek, które możemy czytać naszym maluchom w różnym wieku. 

Wspomniana wystawa to efekt trwającej kampani społecznej pt. „Mała książka - wielki człowiek” realizowanej przez Instytut Książki. Zachęca ona wszystkich - rodziców, dziadków i opiekunów - do tzw. czytania generacyjnego i przypominania o roli książki w życiu dziecka.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!