Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Pleszew. Co robić w domu? Dyrektor domu kultury ma fajną propozycję! [WIDEO]

› Aktualności 12 dni temu    17.03.2020
Redakcja
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. kadr z filmu na FB domu kultury

Pleszew. Obecna sytuacja w Polsce i regionie - związana z koronawirusem - spowodowała, że wielu z nas pozostało w swoich domach. Co jednak robić z nadmiarem wolnego czasu? Dyrektor domu kultury Przemysław Marciniak ma dla Was ciekawą propozycję!

 

Przypomnijmy: w związku z zagrożeniem koronawirusem w całej Polsce zamknięte zostały m.in. instytucje kultury. Wiele osób - zwłaszcza w tzw. grupie ryzyka pozostało odpowiedzialnie w domach. Nie inaczej jest w Pleszewie. 

CZYTAJ TAKŻE: Koronawirus. Raport specjalny tylko w "Życiu Pleszewa" [WIDEO]

Co jednak robić z nadmiarem wolnego czasu w domu? Przemysław Marciniak - dyrektor pleszewskiego domu kultury ma ciekawą propozycję dla mieszkańców. Zachęca przez internet do kreatywnego spędzania czasu wolnego.

CZYTAJ TAKŻE: Koronawirus. Najnowsze dane z powiatu pleszewskiego!

Pasją dyrektora domu kultury jest origami - dlatego postanowił nagrywać filmy, na których pokazuje - jak można z kawałka papieru "wyczarować" praktyczny przedmiot. 

ZOBACZCIE PIERWSZY FILM:

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wasz dyrektor
11 dni temu ocena: 100%  7
I pamiętajcie. Koniecznie składajcie papier w twarzowej, przyciasnej marynareczce. Inaczej będziecie wsiowki, wieśniaki i bezguścia. I jeszcze zegarek z tombaku nie zaszkodzi. A na modzie to ja się znam, że hoho !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fiku Miku
11 dni temu ocena: 100%  6
Nuda to okropny stan. A co p. dyr. ma robić, gdy DK zamknięty ? Proponuję pracownikom DK zaangazowac się w niesienie pomocy seniorom
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pamiętaj!!!
11 dni temu ocena: 100%  5
Witam! Wylej sobie ta wodę na głowę i sie obudź. Ludzie maja inne problemy priorytety w swoich gospodarstwach domowych!!! A na pewno już nie takie jak składanie papieru. Pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
12 dni temu ocena: 86%  4
Ile płacą dyrektorowi za składanie papierków?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zatroskani
12 dni temu ocena: 100%  3
A może byście jako redakcja "Życia Pleszewa" zamiast siania paniki poprzez informacje o wirusie typu: kto i ilu zarażonych, kto i ilu na kwarantannie, kto i gdzie był na nartach, podawanie nie zawsze sprawdzone informacji w temacie wirus zainicjowali społeczną akcję pomocy ludziom starszym i obłożnie chorym poprzez zorganizowanie osób do ich wsparcia przez czynienia dla nich zakupów, itd, itp.To w tej chwili jest najważniejsze, a nie kto, gdzie, kiedy, ile zarażonych. A przy okazji zapytam, gdzie jest pleszewskie Centrum Woluntariatu, dlaczego taka cisza wokół niego ? Czy to osoby pracujące w Centrum istnieje tylko dla zabawiania seniorów ? A co słychać u pleszewskich harcerzy, czy zaangażowali się w akcję pomocy ludziom starszym, o co apelował Prezydent. Gdzie ewentualnie mamy zgłaszać potrzeby w zakresie pomocy ? Przemyślcie nasze sugestie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prawda
wczoraj 12:39 2
Rzadko, która osoba starsza jest sama, samotna...niech najpier uaktywnią sie dzieci, wnuki, spadkobiercy..oczywiście osoby same powinny mieć kogoś kogo mogą poprosić o pomoc.. wiarygodną osobę, która będzie uczciwa.
~ Dziękuję za uwagę
12 dni temu ocena: 100%  1
Bez przesady.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji