Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 LESZEK B

Pleszew. Co z kolejnym etapem utwardzania ul. Grunwaldzkiej?

› Aktualności 6 miesięcy temu    12.02.2019
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

O kolejny etap prac na ul. Grunwaldzkiej w Pleszewie apelował niedawno radny Karol Szehyński. 

 

Przypomnijmy: w ubiegłym roku rozpoczęto utwardzanie trasy kostką na długości ok. 145 metrów. - Był etap pierwszy. Teoretycznie etap drugi miał być na ten rok, ale inwestycji nie ma w budżecie - komentował rajca, dopytując co dalej.

Burmistrz zapewnia, że roboty będą kontynuowane. - Ale na pewno nie w tym roku. Budżet jest już przyjęty. Oczywiście jakieś zmiany będą, ale co do zasady nie chciałbym tak napiętego budżetu zmieniać. Sama deklaracja jednak na pewno zostanie dochowana - zaznacza Arkadiusz Ptak.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ pana wybnorca
6 miesięcy temu 2
Podziwiam odwagę pana radnego Karola Szehyńskiego który publicznie na sesji zapytał pana burmistrza o ulicę Grunwaldzką.. Widać, że ten pan jest potrzebny w radzie miasta./.buchchchcacha/
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obywatel
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
145 m to prawie cała "ulica" ks. St. Szenica w Dobrzycy. Żeby ją utwardzić, jak tak dalej pójdzie trzeba będzie poczekać jeszcze kilkanaście lat (a czekamy już bardzo długo, jeździmy i chodzimy po bagnie) lub za 4 lata wybrać inne władze w gminie (będzie dużo szybciej).
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji