Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną

› Społeczeństwo 8 miesięcy temu    16.05.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Pleszew. Dziś - jak co roku w maju - na terenie Domu Pomocy Społecznej w Pleszewie przy ul. Podgórnej odbywa się Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną.

 

Obchody - zorganizowane przez Zespół Placówek Specjalnych w Pleszewie oraz Pleszewskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Razem w Przyszłość" - rozpoczęły się rano powitaniem wszystkich przybyłych gości - w tym tych z zagranicy, z którymi współpraca trwa w najlepsze już od dawna - z Turcji, Niemiec i Czech.

R E K L A M A

Podczas specjalnej Akademii nie zabrakło występów artystycznych uczniów ZSP w Pleszewie - zaprezentowano m.in. tradycyjne polskie tańce, a także przedstawiono na specjalnej prezentacji najlepsze walory Polski.

Poza tym przez cały dzień na terenie DPS przy ul. Podgórnej w Pleszewie trwać będzie festyn - nie brakuje na nim m.in. loterii fantowej, dobrego jedzenia oraz oczywiście dobrej zabawy.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A