Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. Dziś oficjalnie pokażą projekt nowego pomnika

› Aktualności 11 miesięcy temu    11.01.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. wizualizacja

Pleszew. Dziś (czwartek, 11 stycznia) w Muzeum Regionalnym w Pleszewie odbędzie się publiczna prezentacja makiety nowego pomnika, który stanie na Rynku z okazji 100-lecia Powstania Wielkopolskiego.

 

Prezentacja rozpocznie się o godz. 17.00. Projekt wspomnianego dzieła został zaakceptowany już przez Honorowy Komitet Obchodów 100-lecia Powstania Wielkopolskiego w Pleszewie.

R E K L A M A

Przypomnijmy: pomnik przedstawia dwie postaci: powstańca oraz żegnającego go syna, który wręcza ojcu ryngraf. Obie posadowione będą na płycie, która zostanie wmontowana w nawierzchnię Rynku.

Warto podkreślić, że budowa pomnika tak naprawdę zależy... od nas samych. Może ją wesprzeć każdy mieszkaniec nie tylko Pleszewa, ale i całej Wielkopolski. Muzeum Regionalne uruchomiło już w tym celu specjalne konto bankowe, na które można wpłacać dowolne kwoty:

BS Pleszew 23 84070003 0019 1375 2000 0008 „Zbiórka na budowę pomnika z okazji 100-lecia Powstania Wielkopolskiego”

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ala
11 miesięcy temu 1
Niestety projekt nie zachwyca. Szkoda.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A