Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Pleszew. Jak działają zakłady? Czy zabraknie leków? Co z pocztą? [ZOBACZ WIDEO]

› Aktualności 5 dni temu    24.03.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Powiat pleszewski. W najnowszym papierowym wydaniu "Życia Pleszewa" przygotowaliśmy dla Was specjalny raport, w którym odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Was pytania - w związku z koronawirusem.

 

Czy w szkołach w powiecie pleszewskim odbędą się egzaminy? Czy dentyści przyjmują? Co z zakładami fryzjerskimi, kosmetycznymi? Czy w aptekach brakuje leków? M.in.na te pytania odpowiadamy w najnowszym papierowym wydaniu "Życia Pleszewa". Tylko u nas znajdziesz szczegółowy raport odnośnie sytuacji w powiecie pleszewskim - związanej z walką z koronawirusem. 

W gazecie, która jest od dziś dostępna w dobrych punktach sprzedaży na terenie naszego powiatu znajdziecie jednak także szereg innych informacji z naszego regionu. 

PLESZEW: Czy na Rynku będą zmiany - jeśli chodzi o parkowanie?

DOBRZYCA: Co z planowanym wydobyciem gazu w Koźmińcu?

GOŁUCHÓW: Mieszkańcy alarmują: dziury takie, że nie można przejechać

GIZAŁKI, CHOCZ: Będą wreszcie ronda

CZERMIN: Na tej drodze tylko krzyży przybywa - mówią ludzie 

ZOBACZ WIDEO:

PAMIĘTAJCIE, ŻE NASZĄ GAZETĘ MOŻNA KUPIĆ TAKŻE ONLINE - NIE WYCHODZĄC Z DOMU. KLIKNIJ W TEN TEKST BY PRZEKIEROWAĆ SIĘ DO NASZEGO SKLEPU ONLINE 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!