Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 LESZEK B

Pleszew. Jakiej kultury potrzeba w naszym mieście? [ANKIETA]

› Aktualności 6 miesięcy temu    11.02.2019
Redakcja
komentarzy 13 ocen 0 / 0%
A A A

Co powinno się zmienić w ofercie kulturalnej Pleszewa? 

Jakiego rodzaju imprez oczekujecie, czy powinny się one odbywać w miejscach do tego przeznaczonych: kino, dom kultury, biblioteka? Czy może w plenerze?

Czy mają to być koncerty, a może spektakle? A może nic nie należy zmieniać, bo w Pleszewie dzieje się wystarczająco dużo?

Czy Dni Pleszewa powinny zostać, czy ich formuła już się wyczerpała? Czekamy na wasze komnetarze i udział w ankiecie!

Jakiej kultury potrzeba w naszym mieście?

ankieta dodana 11.02.2019, ilość wszystkich głosów: 308
Koncerty klasyczne
4%
Koncerty młodzieżowe
15%
Spektakle
5%
Występy w plenerze
6%
Więcej kół zainteresowań w domu kultury
2%
Wystawy
1%
Koniec z Dniami Pleszewa
40%
Dni Pleszewa muszą być
27%
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (14)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Starszy pan
6 miesięcy temu ocena: 100%  14
Do szpecow od miejskiej kultury - wiedzcie Państwo że w Pleszewie mieszkają także fani jazzu tradycyjnego / orleańskiego/ i ... operetki. Może ich nie jest aż tylu co fanów disco polo czy pop musicie, ale i oni też chcieliby być docenieni. Im wystarczy koncert kameralny, nawet za rozsądną odpłatnością.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Młody
6 miesięcy temu ocena: 50%  13
Dni Pleszewa jak i ostatnie "gwiazdy" już są tak oklepane, że szkoda czasu na nie chodzić. Według mnie powinno sie wspomóc dwa festiwale, które mają miejsce w PPL (tak dwa): Red Smoke Festival i Attractive Sound Festival myśle, że dwie takie imprezy w lato to juz dobra promocja dla miasta, prawda jest taka, że wszystkie mniejsze wydarzenia zbiorą mała grupke zainteresowanych moim zdaniem lepiej postawić na coś co wyróżni Pleszew na tle innych miejscowości w rejonie. Dorzuciłbym tu kilka koncertów dla osób 30+, oczywiście odpłatnie bilety nie musiałyby być drogie ale myśle, że kto by chciał to by kupił bilet w rozsądnej cenie. Dobrym pomysłem było kino pod gołym niebem, odrzuciłbym pomysł złom artu dla mnie osobiście to zaśmiecanie rynku. Według mnie reanimacja rynku nie wypali, kilka lat temu młodych na rynku było naprawdę dużo teraz można próbować, myśleć o zamknięciu ruchu dla samochodów ale no według mnie to nie pomoże, ludzie wolą jechać w weekend do np ostrowa- kluby, puby to ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Młody
6 miesięcy temu 12
... to działalność prywatna i myśle, że nikt nawet z rynkiem zamknietym nie będzie próbował otwierać czegoś nowego gdy i tak ludzi będzie garstka. Jesteśmy wiochą, młodzi uciekają i musimy się pogodzić, że na kreatywne letnie weekendy musimy jechać poza Pleszew.
~ gzika
6 miesięcy temu ocena: 100%  11
Dni Pleszewa obrzydzały targowiskowe kramy z ciuchami i przysłowiowymi balonikami, na druciku Stały się dodatkowymi dniami targowymi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ soda_kaustyczna
6 miesięcy temu ocena: 90%  10
Jakiej kultury potrzeba w naszym mieście? KAŻDEJ to miasto umiera.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ppl
6 miesięcy temu ocena: 100%  9
100% racji. Wszędzie tylko chamstwo, buractwo i cwaniactwo.
~ Arek
6 miesięcy temu ocena: 100%  8
Sylwester na rynku.... Ale myślę że że względów bezpieczeństwa odpada w przedbiegach . Dni Pleszewa oklepaly się już dawno sprzedawcy których wodze na targu nagle są na jaarmarku co rok to samo pokaż harcerzy itp itd to już nudne jak dla mnie dlatego od dawna nie uczestniczę co do koncertów można i bez dni Pleszewa zorganizować np w amiteatrze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ perliczka - siostra kurki
6 miesięcy temu ocena: 82%  7
Dni Pleszewa muszą być zachowane choćby ze względu na "brać kurkową", bo gdzie ona będzie koronować swojego "króla", co zawsze czynili zawsze na estradzie./bi hi hi hi /
~ 9 Pleszewian
6 miesięcy temu ocena: 100%  6
Skoro w tym roku nie będzie Dni Pleszewa, to Pleszewianie chcieliby wiedzieć na jaki cel przeznaczone będą pieniądze, które były wydawane na organizację tych dni. Poza tym chcielibyśmy wiedzieć ile to pieniędzy te Dni kosztowały. Panie Burmistrzu - prosimy o ujawnienie kosztów, w końcu mamy prawo wiedzieć, bo to są nasze - Pleszewian pieniądze.Może by Radni MiG pomogli w ujawnieniu tych kosztów, bo dotychczas to wielkie tabu w tym temacie panowało.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PleszewiAnka
6 miesięcy temu ocena: 64%  5
Dni Pleszewa muszą zostać bo wogole już nie będzie gdzie wyjść. Lepiej byłoby gdyby rynek był zamknięty tak jak w innych miastach np. Kalisz. Latem przynajmniej byłoby gdzie posiedzieć, dzieciaki biegalyby, po co to rondo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ NOWOCZESNY
6 miesięcy temu ocena: 71%  4
proponuję koło wspaniałej fontanny zrobić różową tęczę i co roku robić w Pleszewie paradę równości, gwarantuję, że o naszym mieście usłyszy cały świat i będą co roku zjeżdżały tłumy ludzi !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ llllllll
6 miesięcy temu ocena: 85%  3
ja proszę by w zamian dni pleszewa tratwa była co tydzień procesja po rynku.i by tych jehowych spod filaru wygonili
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pleszewianin
6 miesięcy temu ocena: 94%  2
"Jakiej kultury potrzeba w naszym mieście? - pyta redakcja. Odpowiadam: - czystych kultur drożdży szlachetnych brakuje w mieście. Wino chciałem zarobić...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Łukasz
6 miesięcy temu ocena: 80%  1
Kino w plenerze, które odbywało się w 2018 roku byli fajnym pomysłem. Dni Pleszewa z roku na rok podupadają. Są teraz bardziej dniami miasta i wsi.. gwiazda wieczoru i nic więcej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji