Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. Jutro sesja rady miasta. Będą dyskutować o śmieciach

› Aktualności 4 miesiące temu    5.12.2018
Redakcja
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A

Miasto i Gmina Pleszew. Sesja rady miejskiej. W najbliższy czwartek - 6 grudnia - odbędzie się druga w tej kadencji sesja rady miejskiej.

 

R E K L A M A

Druga sesja rady miejskiej w Pleszewie odbędzie się 6 grudnia o godz. 12.00 w sali posiedzeń pleszewskiego ratusza. 

W planach jest m.in. powołanie i ustalenie składów osobowych komisji pleszewskiej rady. W sumie będzie ich siedem: Komisja Bezpieczeństwa Publicznego, Spraw Społecznych i Ochrony Środowiska, Komisja Oświaty i Kultury, Komisja Wsi i Rolnictwa, Komisja Sportu i Rekreacji, Komisja Budżetu i Spraw Gospodarczych, Komizja Rewizyjna oraz Komisja Skarg, Wniosków i Petycji.

Czytaj także: Pleszew. Pierwsza sesja nowej rady za nami [ZDJĘCIA, WIDEO]

To nie wszystko. W planach są także m.in. uchwały odnośnie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego, czy przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Pleszew rejon ulic Kaliska - Piaski" dla południowo - wschodniej części miasta Pleszewa - Etap I.

Podczas czwartkowej sesji radnym zostanie przedstawiona również informacja na temat gospodarki odpadami Miasta i Gminy Pleszew. Głównie chodzi o nowy przetarg na odbiór i zagospodarowanie śmieci, co będzie wiązało się prawdopodobnie z podwyżkami dla mieszkańców.

PISZEMY O TYM W AKTUALNYM PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA", KTÓRE MOŻESZ KUPIĆ ONLINE TAKŻE TUTAJ

Przypominamy ponadto, że sesja transmitowana będzie w internecie. Relację będzie można znaleźć TUTAJ

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kierowca
4 miesiące temu 8
Najgorsze drogi są powiatowe. Mamy tak jechać aby się nie wy...ebać. Jak coś to i tak mandat. Trzeba zaoszczędzić kasę na premię czy nagrodę roczną. Patologia jak co roku. A śmieci muszą podrożeć tak jak prąd w całym kraju. Kasa potrzebna na social,z czegoś trzeba brać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 5,40
4 miesiące temu ocena: 100%  7
Redakcjo - czekamy na relację z sesji, merytoryczną i konkretną, a nie tylko dwu zdaniową .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pawelek
4 miesiące temu ocena: 100%  6
tylko uciekać stąd ..... podwyżki.... brak inwestycji zniszczone drogi ..... zanieczyszczone powietrze..... stara infrastruktura wod-kan.... i do tego nikt nie sypie dróg solą - wystarczy jechać do Jarocina a tam wszystko jak należy - czyli można
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ONZ
4 miesiące temu ocena: 100%  5
Bo mają oddanego mieszkańcom Burmistrza z krwi i kości, który wygrał wybory za swoje działanie na rzecz gminy, a nie jako puchar przechodni!
~ wybo
4 miesiące temu ocena: 100%  4
Ciekawe czy z sesji będzie transmisja "na żywo" ? Zgodnie z prawem, powinna być. Zobaczymy także co mają do powiedzenia panie radne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ touyoube
4 miesiące temu ocena: 100%  3
Na youtube jest kanał gdzie będzie prowadzona transmisja na żywo
~ ob.M.
4 miesiące temu ocena: 100%  2
".Głównie chodzi o nowy przetarg na odbiór i zagospodarowanie śmieci, co będzie wiązało się prawdopodobnie z podwyżkami dla mieszkańców". Z tej informacji wynika, że przetarg organizuje się tylko po to, żeby dokonać podwyżki opłaty za śmieci..Ciekawe w jaki sposób będzie się chwalił pan burmistrz Ptak tymi podwyżkami. To będzie jego II decyzja ? Z góry "dziękujemy". Podejrzewam, że decyzję o podwyżce zwali na Radę Miasta.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pawelek
4 miesiące temu ocena: 100%  1
hmm ale przetarg powinna wygrać firma najtańsza jak wszędzie
R E K L A M A
R E K L A M A