Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Pleszew na Ekranie. Już w czwartek! Scorpions akustycznie...

› Aktualności 11 miesięcy temu    11.04.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Scorpions akustycznie. Tym razem lżejsza odsłona. Zaprasza serdecznie Pawel Freebird Michaliszyn. Wstęp wolny. Kino Hel, godz. 19.00, 12 kwietnia. 

"Pierwsza rzecz, która "rzuca się w uszy" podczas słuchania albumu, to doskonała zabawa zgromadzonej publiczności. Chóralne okrzyki, klaskanie rytmu i aplauz po każdym utworze - nie ma wątpliwości, że publiczność entuzjastycznie przyjmuje każdą kompozycję. Szkoda, że Klaus Meine nie jest zbyt elokwentny i jego "konferansjerka" ogranicza się tylko do podziękowań i zapowiedzi następnego utworu. Zresztą można mu to wybaczyć, tym bardziej że jego wokal wciąż zachwyca. Doprawdy - ten facet ma już 53 lata, a śpiewa tak, jak 20 lat temu!! Bez wątpienia - w chwili obecnej jest to najmocniejszy punkt grupy. Gitarzyści - Schenker i Jabs wypadają równie znakomicie. Okazuje się, że ci panowie "bez prądu pod palcami" czują się tak samo dobrze, jak mając "pod wiosłem" kilkadziesiąt tysięcy watów. Jeżeli chodzi o nowe wersje starych "kawałków" - wszystkie wypadają wprost znakomicie. Naprawdę ciężko jest tu wyróżnić jakikolwiek utwór - wszystkie są świetne. Jedno jest pewne - słuchając tych utworów możemy podziwiać kunszt "skorpionów". Kunszt i niesamowity talent do tworzenia niezwykle przebojowych i melodyjnych piosenek. Weźmy na przykład utwór "Rock You Like A Hurricane", który brzmi doskonale w oryginale, nieziemsko cudownie na płycie z orkiestrą i świetnie w wersji akustycznej. Majstersztyk...Doskonale wypadają także 3 covery. Wszystkie stanowią mocne punkty albumu i słucha się ich z prawdziwą przyjemnością. "Dust In The Wind" zespołu Kansas oraz "Drive" The Cars to wspaniałe, melodyjne kawałki świetnie wypadające w akustycznej wersji. Natomiast "Love Of My Life" Queen, to przede wszystkim popis Klausa Meine, któremu należą się wielkie brawa i słowa uznania. Naprawdę ciężko jest dorównać komuś takiemu jak Freddie Mercury, a po wysłuchaniu wersji Klausa można polemizować, która wersja jest lepsza"

R E K L A M A

Paweł Freebird Michaliszyn.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A