Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. Nauczyciele mieli swoje święto [ZDJĘCIA]

› Aktualności 7 miesięcy temu    11.10.2018
Redakcja
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
Pleszew. Dzień Edukacji NarodowejPleszew. Dzień Edukacji Narodowej

Pleszew. W kinie Hel odbyła się dziś uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas niej wyróżniono pracowników szkół i przedszkoli z terenu całego miasta i gminy.

 

R E K L A M A

Podziękowania, kwiaty oraz dyplomy - tak przebiegał Dzień Edukacji Narodowej w kinie Hel, w którym wyróżniono pedagogów z całej gminy.

Przed główną uroczystością uczniowie pleszewskiej "dwójki" zaprezentowali ciekawy program artystyczny. Na ekranie zobaczyć można było m.in. wspomniena dawnych uczniów "dwójki", którzy - przepytywni przez obecnych uczniów - w sposób barwny wspominali dawne dzieje. Było nostalgicznie, ale przede wszystkim... wesoło.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z IMPREZY

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (6)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  ~ Wyborca
  7 miesięcy temu ocena: 100%  6
  Szkoda, że w niektórych gminach lokalni bossowie zabrali nauczycielom wszystkie przywileje, dali marne pieniądze i nie zapraszają ich na takie uroczystości (przekazali stowarzyszeniom, które sami powołali), a żonki bossów dalej pracują w tych lepszych placówkach oświatowych. Wstyd panowie wójtowie i burmistrzowie. I dlatego tacy ludzie jak wy nie powinni dłużej rządzić.
  ~ urzędnik pańtwowy
  7 miesięcy temu ocena: 0%  5
  Nauczyciele powinni pracować max 15 lat i na emeryturę tak jak chcą policjanci w ogóle to cała budżetówka powinna po 15 latach mieć emeryturę ale co innego reszta społeczeństwa, murarze, sklepikarze, ekspedientki w sklepach, spawacze, mechanicy i cała reszta powinna tyrać do 65 roku życia i robić na nas - czyli na budżetówkę, bo my ciężko pracujemy nie to co taki murarz czy mechanik tylko się obijają w warsztatach czy zakładach kotlarskich
  ~ Ala
  7 miesięcy temu ocena: 100%  4
  Przepraszam, ale kto mówi o wcześniejszej emeryturze dla nauczycieli? Tego od dawna już nie ma i nauczyciele, tak jak wszyscy normalni ludzie pracują do osiągnięcia wieku emerytalnego.
  ~ Ala
  7 miesięcy temu ocena: 70%  3
  Szkoda, że powiat nie docenia swoich nauczycieli...
  ~ Nauczyciel
  7 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Dziękujemy ci Dyrekcjo SP 2 za resztki z pańskiego stołu Wstydu nie macie
  R E K L A M A
  ~ Widz
  7 miesięcy temu ocena: 40%  1
  Ale o co chodzi? Brudów nie pierze się publiczne a jak nie smakowało to trudno
  R E K L A M A
  R E K L A M A