Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. Nowy przewodniczący rady

› Aktualności 10 miesięcy temu    8.11.2017
Farida Leśniewska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Dominik Dolata - uczeń ZSP nr 1 w Pleszewie został nowym przewodniczącym MRM.Dominik Dolata - uczeń ZSP nr 1 w Pleszewie został nowym przewodniczącym MRM.

Dominik Dolata - uczeń ZSP nr 1 w Pleszewie został nowym przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miejskiej. Zastępować będzie go Olga Gibas. Funkcję sekretarza natomiast objęła Zuzanna Kubiak.

Pozostali delegaci MRM to: Zuzanna Janiszewska - Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie, Kornelia Walczak, Zuzanna Kubiak i Wiktoria Walczak z ZSP nr 2 w Pleszewie, Kajetan Blandzi, Mikołaj Koło i Szymon Bruzi z ZSP nr 3 w Pleszewie, Julia Henka, Katarzyna Leśniewska i Kornelia Szymoniak z ZS w Kowalewie, Jan Balcer, Julia Szymenko i Joanna Kałużny z ZSP w Taczanowie Drugim, Jagoda Roszak, Anita Łuczak i Marianna Nowak z ZSP w Lenartowicach oraz Klaudia Arendarczyk, Aleksandra Fabisz, Amelia Szczepańska z SP w Sowinie Błotnej, Alicja Muszalska, Martyna Szymczak i Kacper Zych z SP w Kuczkowie.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ sekre
10 miesięcy temu ocena: 16%  3
Niesamowite pierdoły na tym portalu. Po jaki czort ten twór istnieje, ? Co on zmienia w mieście ? Komu to potrzebne ? Czy nie szkoda czasu na bzdury ? Zabawa dzieci w polityków z zaangażowaniem polityków miejskich. Najpierw trzeba te dzieci nauczyć liczyć i pisać po polsku , a potem sami zdecydują czy chcą być politykami. Polityka to nie zajęcie dla dzieci. Powtarzam - najpierw nauka a potem zabawa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dziecko :)
10 miesięcy temu ocena: 80%  2
Cóż, liczyć i pisać po polsku dzieci w tym wieku na ogół umieją, lecz ważniejsze od tego zdaje się jest kultura, zwłaszcza ta internetowa. Po Pani/Pana wypowiedzi wnioskuję że nie wie Pani/Pan nic o działalności MRM. Zanim zacznie się wytykać błędy, należałoby się obeznać z tematem. To nie jest ot sobie nic nie robiący ,,twór" ani ,,zabawa" tylko nauka i obeznanie oraz wstęp do ,,dorosłego życia politycznego". Wydaję mi się że to nie jest nic złego trochę obeznać się z tym jak to wygląda, w celu nabrania doświadczenia, coby jeśli któryś z młodych radnych w przyszłości chciał zostań nim na prawdę miał już jakiś szkic. Jeśli wyraża Pani/Pan chęć do dalszej dyskusji na temat MRM, proszę o odpowiedź bo nie chcę się niepotrzebnie produkować. Pozdrawiam :)
~ GoHa GoHa GoHa |3.00zl
10 miesięcy temu ocena: 20%  1
Co za typ xD
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A