Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Pleszew. Od poniedziałku Spółdzielnia będzie zamknięta

› Aktualności 7 dni temu    26.03.2020
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. Od najbliższego poniedziałku - 30 marca - zamknięte zostaną biura Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pleszewie.

 

Jak zaznaczają władze SML-W w Pleszewie zamknięcie biur jest konieczne w obecnej sytuacji.

- W trosce o dobro nas wszystkich oraz w związku z faktem, że część zwłaszcza starszych mieszkańców Spółdzielni, pomimo naszych usilnych próśb nie ograniczyła bezpośredniego kontaktu z pracownikami, zostaliśmy zmuszeni podjąć decyzję by od dnia 30.03.2020 r. zamknąć nasze biura - komentuje zarząd spółdzielni.

Jak dodają, wiele spraw było bowiem możliwych do załatwienia telefonicznie lub przez internet.

- Jak np. ustalenie wymiaru czynszu czy też uzyskanie informacji kiedy nastąpi zwrot za wymianę stolarki okiennej. Informujemy, że pracownicy Spółdzielni będą nadal wykonywać swoje obowiązki, dlatego kontakt mailowy i telefoniczny pozostaje bez zmian - czytamy w komunikacie SML-W w Pleszewie.


Dodatkowo, przy drzwiach wejściowych do siedziby Spółdzielni została zamontowana skrzynka pocztowa, w której można umieszczać korespondencję.

- W sprawach pilnych i uzasadnionych, możliwy jest kontakt bezpośredni z pracownikiem – jednakże po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu - zaznacza zarząd Spółdzielni.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Lokator
5 dni temu 2
Pracownicy techniczni latają po sklepach po fuchach i co ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mikołaj Rej, Mieszko I i pozostali
7 dni temu ocena: 95%  1
Dziwadłowata decyzja Zarządu Spółdzielni Zamykacie się przed członkami Spółdzielni,chcących regulować czynsz ale do marketu czy sklepu na zakupy sami zapieprzacie. To co ma powiedzieć kasjerka siedząca tam na kasie ? Was odwiedza kilkanaście osób dziennie, a w markecie są to tysiące.. Hipokryzja większa niż Himalaje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji