Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aklak
R E K L A M A

Pleszew. Otwarcie biblioteki już w październiku. Znamy plan!

› Aktualności 2 miesiące temu    10.08.2018
Redakcja
komentarzy 7 ocen 1 / 100%
A A A

Pleszew. Wielkimi krokami zbliża się otwarcie nowej biblioteki, która budowana jest na terenach pokolejowych w Pleszewie. Uroczyste otwarcie zaplanowano na 12 października - wszystko zbiegnie się z corocznym świętem tej instytucji. Na mieszkańców czekają aż trzy dni świetnej zabawy. A sama biblioteka będzie niezwykle nowoczesna. - To będzie zupełnie nowa jakość czytelnictwa w Pleszewie - zapowiadają władze miasta.

 

R E K L A M A

Prace budowlane na terenie byłego dworca idą pełną parą. Termin oddania obiektu do użytku wydaje się na dziś niezagrożony. - Wielkie otwarcie biblioteki już w październiku - zapowiada wiceburmistrz Pleszewa, Arkadiusz Ptak.

Jak konkretnie wyglądają przygotowania pracowników biblioteki do przenosin?

- Wszystko trwa tak naprawę już od stycznia, wielotorowo przygotowujemy się zarówno do przenosin jak i do organizacji święta biblioteki, które w tym roku zbiegnie się właśnie z uroczystym otwarciem - zapowiada Elżbieta Mielcarek, dyrektor pleszewskiej książnicy.

O TYM CO CZEKA NAS W NOWYM MIEJSCU, JAK WYGLĄDAJA KONKRETNIE PRZYGOTOWANIA ORAZ JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ HARMONOGRAM IMPREZ PRZECZYTASZ W NAJBLIŻSZYM PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (8)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ewa
  13 dni temu 8
  Do Bibi ! Gdzie ty żyjesz ? Dworce PKS to przeżytek i mało miast jeszcze je posiada
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rr
  2 miesiące temu ocena: 0%  7
  Biblioteka najważniejsza!!!! Ktoś chyba sobie ja buduje dla siebie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pleszewianin
  2 miesiące temu ocena: 67%  6
  Nie wiem po co w tym miejscu biblioteka jak ja mamy a wstyd dla wladz pleszewa ze nie mamy zadnego dworca pks i pkp nie wiem czym sie chwalic jak o budowie dworca ani sie nie wspomni a tyle lat burmistrz adamek o tym nie pomyslal
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ bibi
  2 miesiące temu 5
  Z tym się zgodzę, brak w mieście choćby niewielkiego dworca autobusowego to duży minus dla władz miasta. Mam nadzieję, że szybko ktoś pójdzie po rozum do głowy i temat dworca autobusowego wróci na afisz. Myślę że o potrzebie takiego budynku w Pleszewie nikogo nie trzeba przekonywać.
  ~ Thomas z Glasgow
  2 miesiące temu 4
  Życzę spełnienia obietnicy /dot. metra/ .
  R E K L A M A
  ~ kasanova
  2 miesiące temu ocena: 100%  3
  śledczy - ha ha ha ha ha ha ha ha ha - dobre Centralny dworzec ma być pod ratuszem
  ~ śledczy
  2 miesiące temu ocena: 86%  2
  Info ze źródeł dobrze poinformowanych : są przecieki z pewnych miejsc, że w przyszłej kadencji w Pleszewie będzie budowane metro, W takiej sytuacji dworce naziemne będą niepotrzebne. Z tą obietnicą ma wystąpić jeden z kandydatów na burmistrza...
  ~ Pleszew Miasto.
  2 miesiące temu ocena: 100%  1
  100 % racji.
  R E K L A M A