Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Nieruchomość
R E K L A M A

Pleszew otwarty po szkole!

› Aktualności 8 miesięcy temu    13.09.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
"Chcieliśmy pobudzić aktywność młodych ludzi, są tam różne oferty, od prowadzonych przez stowarzyszenia, przez jednostki miasta i gminy, po podmioty prywatne. Mamy 35 ofert" - informuje Arkadiusz Ptak, zastępca burmistrza Pleszew  fot. Ewa Andersz-Wanat

Gdzie i na jakie zajęcia zapisać dziecko po szkole? Pleszewski samorząd już po raz drugi wydał książeczkę z ofertą m.in.: językową, sportową, muzyczną czy taneczną. Otrzyma ją każdy uczeń podstawówki i gimnazjum.

R E K L A M A

Są tam: adresy, telefony, opisy oraz dane od stron internetowych podmiotów, które oferują swoje usługi dla dzieci i młodzieży "po szkole". W tym wydaniu jest ich więcej, niż w pierwszym. - Wybór należy do uczniów, ale na pewno mogą pomóc im w tym rodzice - mówi Arkadiusz Ptak, zastępca burmistrza Pleszewa. Nowością jest tzw. Miejski Pakiet Lojalnościowy. - Na ostatniej stronie książeczki są miejsca na naklejki w czterech obszarach aktywności; fizycznej, artystycznej, intelektualnej i społecznikowskiej - wyjaśnia włodarz. Przy danym obszarze są cztery, pięć lub dwa wolne pola na naklejki oraz wymieniona impreza, na której trzeba być, aby ją otrzymać. - Wystarczy mieć po jednej naklejce w każdym obszarze, aby wysłać swoje zgłoszenie na SuperBohatera Pleszewa - dodaje Anna Bogacz, rzecznik prasowy urzędu miasta.

Taką wypełnioną kartę należy przynieść do UMiG do pokoju nr 201 do 8 czerwca 2018 roku. Finał na SuperBohatera Pleszewa odbędzie się podczas święta miasta. Każdy uczestnik zabawy otrzyma tytuł, ale też weźmie udział w losowaniu nagród. Dokładne informacje oraz terminy zostaną jeszcze podane.

CZYTAJ TAKŻE:

LENARTOWICE. BYŁO POBOJOWISKO, TERAZ JEST PIĘKNIE! KLIK

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A