Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AKRAFT-BOX
R E K L A M A

Pleszew. Pamiętacie PRL? Będzie impreza o pięciu dekadach absurdu!

› Aktualności 4 miesiące temu    6.12.2018
Redakcja
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A

Powiat pleszewski. Gmina Pleszew. Wielkie przeboje, polityczne kawały oraz wspomnienia z czasów PRL - w Muzeum Regionalnym w Pleszewie odbędzie się koncert pt. "PRL się bawi, czyli pięć dekad absurdu".

 

R E K L A M A

"PRL się bawi, czyli pięć dekad absurdu" - pod takim hasłem zorganizowany zostanie niedługo koncert, który odbędzie się w murach Muzeum Regionalnego w Pleszewie. Wielkie przeboje, polityczne kawały, wspomniania z łezką w oku - takie atrakcje zapewniają organizatorzy wspomnianego wydarzenia. 

Pamiętacie te czasy? To przyjdźcie koniecznie! Wykonawcami będą: Marzena Kurpisz, Jagoda Łuczak, Jakub Grzelak, Andrzej Lajborek oraz Tomasz Raczkiewicz.

Impreza odbędzie się 7 grudnia (piątek) o godz. 18.00 w Muzeum Regionalnym w Pleszewie przy ul. Poznańskiej 34. Wstęp wolny!

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ było, minęło
4 miesiące temu ocena: 100%  5
Mam mieszane odczucia. Z jednej strony szydzimy z PRLu, z drugiej go propagujemy, np. poprzez śmiech. To tak jak nosić płaszcz na dwóch ramionach. Bardziej się przechylam ku drugiemu odczuciu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anty
4 miesiące temu ocena: 100%  4
absurdem jest że władze kraju biorą udział w hulankach i tańcach z różańcami w ręku na cholera wie jakiej imprezie u jednego katniarza w toruniu, absurdem jest że mieszkańcy wsi nie dojadą na taka imprezę bo komunikacja publiczna prktycznie w powiecie nie istnieje, za komuny to było ze wsi 15 autobusów na dobę tam i powrót do miasta, teraz rano i po południu w roku szkolnym to które czasy są absurdalne?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gregor
4 miesiące temu 3
Ta rodzina ma samochód między innymi dlatego, że nie ma jak dojechać. i kółko się zamyka. A potem płacz i lament. Nie ma gdzie zaparkować smog i inne duperele.
~ ub
4 miesiące temu ocena: 67%  2
Teraz prawie każda rodzina na samochód, za komuny była "Warszawa" i "Syrena" no i małe g.... fiat 126
~ gregor
4 miesiące temu ocena: 60%  1
Jakiego absurdu ? Taka była rzeczywistość. Albo trzeba było w niej żyć, albo umrzeć. Absurdem jest próba zakłamywania historii, że takich czasów nie było. Wymazać Pałac Kultury i Nauki z filmu promującego kraj na arenie międzynarodowej ? Takich absurdów nie było nawet w czasach komuny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A