Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. Pięknie opowiadali o ulubionych książkach

› Aktualności 8 miesięcy temu    27.05.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. biblioteki

Pleszew. Za nami XIV Powiatowy Konkurs Oratorski pt. „Moja Ulubiona Książka ”. 

 

R E K L A M A

W pleszewskiej bibliotece w szranki stanęło w sumie 14 uczestników, którzy reprezentowali Zespoły Szkół nr 1, nr 2 i nr 3 w Pleszewie, Gimnazjum w Taczanowie, Kowalewie, Choczu i Gimnazjum Dwujęzyczne w Pleszewie.

Wśród prezentowanych przez młodzież książek zdecydowanie przeważała literatura obca.

Ostatecznie I miejsce zajęła Agnieszka Siecińska z Gimnazjum w Taczanowie za prezentację książki Kiery Cass „Rywalki”. II miejsce przypadło Milenie Sójce z Gimnazjum nr 1 w Pleszewie za prezentację pozycji Aleksandra Kamińskiego „Kamienie na szaniec”, a III miejsce Adamowi Jaźwieckiemu z Gimnazjum nr 2 w Pleszewie za prezentację książki Łukasza Grassa „Najlepszy”.

Nagrodę przyznała również publiczność, a otrzymała ją Magda Zawieja z Gimnazjum nr 3 w Pleszewie za prezentację książki Gayle Forman pt. „Zostań jeśli kochasz”.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i… oczywiście książki, ufundowane przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Pleszewie - organizatora całej imprezy.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A