Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pleszew. Projekt dla stworzenia hotelu jest już na ukończeniu

› Aktualności 5 miesięcy temu    27.08.2019
Redakcja
komentarzy 3 ocen 2 / 100%
A A A

Pleszew. Powoli kończą się prace dokumentacyjne w związku z planami uruchomienia w przyszłości w Pleszewie nowego hotelu - chodzi o budynek przy ul. Kaliskiej 2. Gotowy jest też już m.in. plan zagospodarowania przestrzennego dla tego rejonu.

 

Przypomnijmy: o planach budowy nowego hotelu w mieście pisaliśmy już wielokrotnie na naszych łamach. W ubiegłym roku zabezpieczono m.in. 25 tys. zł w budżecie na stworzenie stosownej dokumentacji pod tę inwestycję. Jak tłumaczył nam wówczas Arkadiusz Ptak, chodziło o opracowanie pełnej koncepcji zagospodarowania tego miejsca. - Całą nieruchomość oraz działkę chcielibyśmy przeznaczyć w przyszłości na część hotelowo-gastronomiczną - mówił.

Na jakim obecnie etapie jest cała sprawa? - Aktualna jest koncepcja, by inwestorem hotelu była Spółka Sport Pleszew - informuje Anna Bogacz, rzecznik pleszewskiego magistratu. 

WIĘCEJ PRZECZYTASZ W AKTUALNYM PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Biznesmen z Pleszewa
5 miesięcy temu ocena: 100%  4
otworzą hotel i będą co roku dokładać do niego z naszych pieniędzy, a przecież w takim hotelu państwowym to musi fuche mieć dyrektor, zastępca dyrektora, sekretarka i kto wie co jeszcze... bez sensu inwestycja, lepiej sprzedać komuś w prywatne ręce
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pleszewianin
5 miesięcy temu ocena: 40%  3
A kiedy zacznie sie myslec o dworcu autobusowym albo pkp wstyd tyle sie w pleszewie robi a o dworcach sie nie mysli nie wiem dlaczego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ smieszek
4 miesiące temu 2
W strategii rozwojowej na lata do 2050 Pleszew ma być przesunięty w kierunku na zachód, do Kowalewa, żeby dworzec kolejowy był w centrum miasta.
~ ja
5 miesięcy temu ocena: 55%  1
PKP ma być zrobione, ale dworzec autobusowy po co?