Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. Przedszkolaki w Góreczniku

› Aktualności 11 miesięcy temu    18.06.2017
Farida Leśniewska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. przedszkole

Dzieci z grup „Krokuski” i „Szarotki” z przedszkola „Słoneczne” w Pleszewie wraz z opiekunkami - Małgorzatą Wojtczak oraz Tamarą Piasecką wybrały się do Górecznika. Podróż zaczęły od ścieżki edukacyjnej przedstawiającej olbrzymie owady.

R E K L A M A

Największe zainteresowanie wzbudziły biedronka i konik polny. Potem przyszedł czas na jazdę kolejką i swobodną zabawę na specjalnie przygotowanym placu.

Dzieci mogły poczuć się jak w bajce i zrobić sobie zdjęcie przy karecie Kopciuszka. Bawiły się także w domkach - grzybkach. Później powędrowały do zagrody zwierząt, gdzie podpatrywały ich poranne zwyczaje. Siły odzyskały podczas pysznego obiadu.

Dla każdego był prezent od przewodnika - drewniane grzybki do złożenia, kolorowanki i inne gadżety a także upominki od Nadleśniczego Adama Całki, który był inicjatorem wycieczki.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A